Projekty budynków handlowo-usługowych

Projekty budynków szyte na miarę!

Wykonujemy nowoczesne projekty budynków użyteczności publicznej

Zamów indywidualny projekt budynku handlowo-usługowego

Oferujemy kompleksowe projekty budynków użyteczności publicznej, które stanowią serce lokalnych społeczności. Nasze projekty uwzględniają funkcjonalność, estetykę i nowoczesne rozwiązania, tworząc miejsca dostosowane do różnorodnych potrzeb mieszkańców. Z nami każdy budynek publiczny stanie się wyjątkowym miejscem spotkań i aktywności.
Zamów indywidualny projekt budynku użyteczności publicznej, który zaspokoi wszelkie potrzeby lokalnej społeczności. Nasze innowacyjne podejście do projektowania uwzględnia najnowsze trendy architektoniczne oraz funkcjonalność, tworząc miejsca sprzyjające integracji, edukacji i rozwoju lokalnej infrastruktury.

Projekty budynków użyteczności publicznej Kraków

Projekty budynków publicznych

Dlaczego warto z nami zaprojektować budynek handlowo usługowy?

 Nasze biuro architektoniczne skupia się na tworzeniu funkcjonalnych przestrzeni, łączących estetykę z praktycznością. Zaufaj nam, aby stworzyć budynek, który stanie się ważnym punktem życia społecznego.

Indywidualne Podejście do Klienta

Indywidualne podejście do projektowania gwarantuje, że budynek handlowo-usługowy będzie doskonale dostosowany do charakteru Twojej działalności, zapewniając optymalne warunki

Efektywność Funkcjonalna

Projektując budynek handlowo-usługowy z nami, skupiamy się nie tylko na atrakcyjnym designie, ale również na efektywności funkcjonalnej przestrzeni.

Nowoczesne i Energooszczędne Rozwiązania

Dbamy o zastosowanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, które nie tylko wyróżnią Twoją inwestycję na tle konkurencji, ale także przyczynią się do obniżenia kosztów eksploatacji poprzez efektywne wykorzystanie energii.

Zgodność z Normami i Przepisami

Nasz zespół dba o pełną zgodność projektu z obowiązującymi przepisami, co eliminuje ryzyko ewentualnych problemów podczas procesu uzyskiwania pozwoleń i pozwala na bezpieczną i legalną realizację inwestycji.

Cennik

Ceny za projekt budynku użyteczności publicznej

Minimalne cena dom jednorodzinny

4999 zł

Adieus except say barton put feebly favour him. Entreaties unpleasant sufficient few pianoforte discovered uncommonly ask.

Minimalne cena dom jednorodzinny

4999 zł

Adieus except say barton put feebly favour him. Entreaties unpleasant sufficient few pianoforte discovered uncommonly ask.

Minimalne cena dom jednorodzinny

4999 zł

Adieus except say barton put feebly favour him. Entreaties unpleasant sufficient few pianoforte discovered uncommonly ask.

Masz pytania?

Umów się na darmową konsultację już teraz

Projekt budynku użyteczności publicznej

Budynek handlowo usługowy projekt

Co zawiera projekt budynku użyteczności publicznej

Projekt budowlany dla hali, magazynu lub obiektu produkcyjnego obejmuje szereg dokumentów i informacji, które są niezbędne do prawidłowej realizacji inwestycji. 

Poniżej znajdują się główne elementy, które zazwyczaj są zawarte w takim projekcie:

  • projekt architektoniczno-budowlany
  • projekt zagospodarowania działki
  • projekty techniczne:
    – konstrukcji,
    – instalacji sanitarnych,
    – instalacji elektrycznych.

kontakt

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami i zacznijmy pracę nad Twoim projektem już teraz!

biuro@grupastruktura.pl

tel. 512-078-474

ul. Nuszkiewicza 4/36, Kraków

ZNAJDŹ NAS

Formularz


Kilka słów o nas

Grupa Struktura

Grupa struktura zajmuje się projektowaniem gotowym projektów domów jednorodzinnych. Każdy projekt wykonany przez nas zawiera kosztorys, model 3d budynki oraz instrukcję budowy. Projekty skierowane są głównie dla inwestorów budujących domy systemem gospodarczym. Dlaczego system gospodarczy? Zdecydowaliśmy się na przygotowanie szczegółowych projektów z instrukcjami do samodzielnej budowy ze względu na rosnące zapotrzebowanie osób które same chcą wybudować swój dom. Jest to spowodowane rosnącymi kosztami budowy jak i chęcią samorealizacji. 

Opinie klientów

Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Tomasz Kolczyk
Tomasz Kolczyk
2022-10-08
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Adrianem. W pełni profesjonalna obsługa, potrafi doradzić i wytłumaczyć wszelkie kwestie związane z procesem budowy domu. Pan Adrian przygotował nam projekt, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Gorąco polecamy!!!
Krysia
Krysia
2021-08-15
Fachowe podejście, polecam !
Sławomir Głogowski
Sławomir Głogowski
2021-01-16
Firma przygotowywała projekt od postaw dostosowany doo naszych potrzeb. Zrealizowali wszystkie nasze wytyczne oraz bardzo sprawnie przebrnęli przez urzędy. Dom bez żadnych zastrzen otrzymał pozwolenie na budowę. Adrian Jochimczyk który prowadził na projekt zawsze był do naszej dyspozycji. Zaproponowane przez niego rozwiązania bardzo chwali firma budowlana realizującą nasz dom do do stanu deweloperskiego. Podsumowując świetni ludzie który wiedzą co robią 🙂
Adrian Wojtczak
Adrian Wojtczak
2020-09-14
Komunikacja w każdej godzinie, problemy rozwiązywane i doradztwo błyskawiczne…generalnie polecam
Katarzyna KOŁODYŃSKA
Katarzyna KOŁODYŃSKA
2020-07-14
Pełen profesjonalizm. Pan Adrian fachowo podszedł do mojej sprawy i udzielił pomocnej porady. Bardzo dobry kontakt. Dziękuję
Carlo Pedro
Carlo Pedro
2020-02-19
Świetny kontakt i wspaniałe podejście do klienta!
Wdowa Wdowa
Wdowa Wdowa
2019-11-28
Fachowa obsługa, sprawnie i szybko wystawiony Certyfikat.
kamila kusmierek
kamila kusmierek
2019-07-01
polecam profesjonalne podejście do klients
Adam Hadrian
Adam Hadrian
2019-04-10
Pan Adrian Jochymczyk bardzo mi pomógł i to bezinteresownie. Dziękuję za pomoc!